Szablon aukcji eBay

Protokół HTTPS
Od października 2017 r. wszelka zewnętrznie hostowana zawartość (np. przechowywane zewnętrznie arkusze stylów CSS, zdjęcia lub kod HTML5), która nie będzie udostępniana z użyciem protokołu HTTPS, będzie powodować wyświetlenie kupującym ikony niebezpiecznej zawartości w zależności od przeglądarki.


Brak zawartości aktywnej
Zawartość aktywna to niestandardowe treści dodane w opisie przedmiotu w celu uzyskania dodatkowych efektów i funkcji. Przykłady: JavaScript, Flash, wtyczki i akcje formularzy, które mogą służyć do np. tworzenia modułów promocyjnych lub odtwarzania filmów wideo. Takie treści mogą utrudniać zakupy na urządzeniach mobilnych i prowadzić do naruszeń naszych zasad.

Atrybut „target” w linkach w opisach
W linkach w opisach produktów(w szablonach), konieczne jest dodanie atrybutu target=”_blank” w kodzie HTML. eBay zaleca jak najszybszą aktualizację linków tak, ponieważ niezmienione linki przestaną działać poprawnie.

Zasady dotyczące łączy
eBay nie zezwala na dodawanie łączy do serwisów innych niż eBay, w których oferowane są na sprzedaż inne przedmioty. Na bieżąco monitorowane są łącza w ofertach i zastrzegne jest prawo do blokowania tych, które eBay uzna za niebezpieczne dla użytkowników. … continua →